Kayıt Olma Paneli

CncTeknik.NeT Makine Teknoloji Forumu Üyelik Forumu

Gerekli Bilgiler

LÜtfen Forumda Kullanacagınız Kullanıcı Adını Giriniz. Kullanıcı Adınız Dikkatli Girmelisini Aksi Halde Geri Dönüşü Olmayabilir ...

Kullanmak istediğiniz Şifrenizi giriniz. Lütfen Şifrenizin yazılımına dikkat edin Büyük ve Küçük Harf kullandıysanız, Forumda girişlerde Şifrenizi aynı şekilde yazmalısınız.

Lütfen Geçerli Bir e-mail Adresi Belirtiniz ! Üyeliginizi Aktifleştirmek için Size e-mail Gönderilecektir Yanlış e-mail Adresi belirtilir ise Bu e-mail Alamazsınız !!!

Gerkeli Bilgileriniz (Profil)

Doğumtarihiniz Forumun değişik yerlerinde gösterilir. Buradan Doğumtarihinizin gösterilmemisini seçerseniz, Doğumtarihiniz sadece Yöneticiler tarafından görülür.

Kişisel Bilgiler

Forumumuzu Size bir Üyemiz tavsiye ettiyse, Lütfen bu Üyenin ismini aşağıdaki panele giriniz.

Sistemde gösterilen Saatler sizin bulunduğunuz Ülkede yanlış gösterilebilir. Buna Zaman kayması denir, bu aradaki Saat farkını aşağıdaki Listeden bulunduğunuz Ülkeye uygun Zaman dilimini seçerek, aradaki farkı giderebilirsiniz.

Buradan Saatlerin otamatikmen Yaz / Kış Sezonu ayarlarını yapabilirisiniz. Otamatik olarak Sistemimiz içerisinde bulunduğumuz Sezonun ayarlarını yükler.

yöneticiler size e-posta mesajları göndermek ara sıra isteyebilir

Eğer siz Bu mesajları almak istemezseniz bu seçmeyi etkisiz kılın.

Forum Kuralları

Üye olmak için Forum kurallarını dikkatlice okuyup kabul etmeniz gerekmektedir:

Forum Kurallarıdır

LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ !

1-) Hukuksal tartışma yaratmamak nedeniyle, eğer herhangi bir hükümet, polis, araştırma, Korsanlıkla Mücadele Gurubu,CAD/CAM/CAE Sektörü ile ilgili herhangi bir üretici veya dağıtıcı şirket veya grup, veya herhangi ilgili bir gruba bağlı ya da bunlardan birisinin resmi çalışanı iseniz, bu WEB sitesine GİREMEZ ve bu siteden dosyalar İNDİREMEZSİNİZ.

2-) Eğer siteme girerseniz, bu kurallara karşı gelmiş ve 1995 yılında Bill Clinton tarafından imzalanan 431.322.12 kodlu İnternet Mahremiyeti anlaşmasını ihlal etmişsiniz demektir. Ve buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, benim Internet Sağlayıcı Servisimi ve/veya servislerimi veya şirketlerini tehdit EDEMEZSİNİZ, ve bu siteye üye olan, bu siteyi kullanan ve bu siteye giren herhangi birisini ya da aile bireyleri aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ. Bu siteye girmekle ve bu siteye girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün uluslar arası İnternet kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre bu site içeriği hakkında, site , site kurucusu ve üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, aleyhine dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu site aleyhine olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız.

3-) Buradan sonra koşulları kabul ederek SİTE’ye girdiğiniz takdirde, yukarıda belirtilen her şeyi kabul etmiş sayılırsınız, aksi taktirde, BU SİTEYİ HEMEN TERKEDİP DAHA İLERİYE DEVAM ETMEYİNİZ!

4-) Bu sitede yazanların görüşleri ve fikirleri bu sitenin durumu, yapısı ve görüşlerini yansıtmamaktadır ve reklam ya da ürün onaylayıcı amaçlarla kullanılamaz. Buradan siteye devam etmekle, açıkça ve bilerek yukarıda belirtilen tüm kuralları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bu sitenin tüm içeriğinin yerel, ulusal ve uluslar arası yasalara uygunluğunu onaylamış sayılırsınız. Bu siteye girmekle yukarıdaki tüm kural ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Aksi taktirde şimdi “Kapat, ÇIKIŞ, veya oturuma şimdi son ver’e tıklayarak bu WEB sitesini terk etmelisiniz.

5-) Eğer benim haklarımı anlıyor ve onları kabul ediyorsanız bu demektir ki sitemde gördüğünüz her hangi bir şey özeldir ve görünmemelidir. Bu bana ait kişisel WEB serverdir ve başkasına ait değildir. Lütfen sitemi terk ediniz.

6-) Bu sitenin sunduğu hiçbir şey, ya da olanak için sorumluluk almıyor ve kabul etmiyorum. Bu siteden öğrenilen herhangi yanlış ve sahte bir şey hiçbir şekilde hiç kimseye ve hatta bana karşı bile kullanılamayacaktır.

7-) Bu siteden elde ettiği herhangi bir şey ile yasal olmayan işler yapanlar yasalar karşısında bireysel olarak sorumludurlar ve hiçbir şekilde sitem ya da içeriği hiçbir şekilde taraf olamaz ve gösterilemez.

8-) Bu forumları kullanabilmek için kullanıcılar birer kullanıcı adı, şifre ve geçerli bir e-posta adresi vermek zorundadır.

9-) Forum'da siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.

10-) Başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.Ayrıca, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılamaz.

11-) Üyeler yeni bir konu başlıgı açmadan önce o konunun forumlarda ve bilgi alanında mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için sitenin ve forumun arama özelligi kullanabilirsiniz.. Ayni isimli veya ayni tartışmaları içeren konular açılamaz, açılması durumunda derhal silinirler. Başlıkları yazarken başlıktan önce birkaç kelimelik bir açıklayıcı yazmaya özen gösterin.

12-) Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

13-) Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için gerekmediği sürece yazılarınızı büyük harf kullanarak yazmayınız.

14-) Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk subuk kullanıcı adları seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak yasaktır.

15-) Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak din,politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz. Eğer bu kural çigneniyorsa, üyenin kullandığı resim silinip, elinden resim koyma hakkı alınacaktır.

16-) Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazılarında silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz !

17-) Forum Yönetimi , aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını siler ve forum'a girişini yasaklar. Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar,başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa BAN edilirler.

18-) Forum'umuz üzerinden alınan herhangi bilgi veya dosyanın doğuracağı problemlerden kullanıcı kendi mesuldür. CncTeknik.Net Forumu bir bilgi paylaşım platformudur ve buradan edinilen bilgi veya dosyaları kullanmak özgürlüğü tamamen kullanıcıya aittir.

19-) Kişisel tartışma ve fikirler PM ile yapılmalıdır. Bu tip yazışmalar ortalıkta ve görünür başlıklar altında yapıldığı takdirde ilgili başlık forum yöneticileri tarafından kapatılır.

20-) Kapatılan bir konu ile ilgili tekrardan başka bir konu açılması ve itiraz gerekçesiyle PM atılması yasaktır ve göz ardı edilecektir. Tekrarı durumunda üye uyarılacaktır.

21-) CncTeknik.NeT Forum Sitesi içerisinde zararlı dosya veya bilgilerin paylaşımı yasaktır. Mesuliyet zaten kullanıcıya aittir fakat acemi arkadaşları da mağdur durumda bırakmamak gerekir.Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur.Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Program Satıcısı , Program üretici ve ya Programın diğer haklarına sahip Kişi/Firma/Şirket'lerin şikayetleri üzerine belirttikleri mesajlar ve konular 24 saat içinde sebep göstermeksizin kesinlikle silinir.

22-) Forum'umuzda Crack Serial isteği vermek veya paylaşmak kesinlikle yasaktır.Kuralın ihlali söz konusu olduğunda yapılması gereken en uygun yaptırım forum yönetimindeki görevliler tarafından gerçekleştirilebilecektir.

23-) Forum kuralları gerekli görüldüğü taktirde yönetim tarafından kullanıcılara haber verilmeden değiştirilebilir. Buna hiçbir kullanıcının karşı çıkma “ben görmedim” gibi tutumları söz konusu değildir. Unutulmamalıdır ki kurallar sadece bir kere okumak için değil düzenli takip edilmesi ve uyulması için konulmuştur.

24-) CncTeknik.NeT sitesinde paylaşıma sunulan programlar, eğitim dökümanları ve eğitim videoları deneme amaçlı paylaşıma sunulmuştur.24 saat süre içerisinde silmek zorundasınız.Aksi taktirde programı,eğitim dökümanlarını ve eğitim videolarını sunan firmanın veya şahsın zararından CncTeknik.NeT yönetimi sorumlu olmayacaktır.Sitemizde sunulan kaynaklar fikir amaçlıdır.Amacımız sitede paylaşıma sunulan programlar ve eğitim ile ilgili kaynaklar hakkında belirli bir fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.İşinize yarayacak program veya eğitim ile ilgili kaynakları satışa sunan firmalarla veya şahıslarla irtibate geçerek satın almalısınız.CncTeknik.NeT sitesinden indirdiğiniz bilgileri 24 saat süre içerisinde silmediğiniz taktirde yasal prosedür sorumluluğu size aittir.

25-) Buraya konulmuş olan E-Kitapları download ettikten 24 saat sonra silmek zorundasınız. Aksi taktirde kitabi basan firmanın ugrayacagı zarardan hic bir şekilde CncTeknik.NeT Yönetimi ve PioN sorumlu olmayacaktır. Bu kitapların hiçbirisi orjinal kitapların yerini tutmayacagı için eğer kitabi beğenirseniz kitapçılardan almanızı öneririm. Tekrarlıyorum: bu sitenin ve Hasan GÜLEÇ 'in amacı sadece kitap hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse kitabı satın almanız içindir. Bizim bu sitede herhangi bir kuruluşa zarar verme amacımız yoktur. Bu yüzden E-kitapları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmiştir. * Ucuz kitap almak için ilk önce sahaflara uğramanızı, * Eğer aradığınız kitabı buLamazsanız ucuz satan tezgahları gezmenizi, * Benim param yok ama kitap okuma aşkı şevki ile yanmaktayım diyorsanız bizi takip etmenizi tavsiye ederiz.

25-) Gizlilik İlkeleri Kişisel Bilgileriniz: Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgileriz sadece forum yöneticileri tarafindan görülecektir. Girmiş oldugunuz bilgileri istediğiniz zaman degiştirebilirsiniz. (Kullanıcı Adı'nız Hariç) Çerez'ler: Çerez'ler (cookie) tarafımızdan kişisel bilgi toplama aracı olarak kullanılmayacaktır. Bu kurallar sizin forumdan daha iyi bir şekilde faydalanmanız için konulmuştur.Kurallara uyduğunuz için teşekür ederiz.


Aramıza hoş geldiniz Saygılar,